ربات ساز باتینا یکی از زیر مجموعه های شرکت آفرینش افکار پارسیان به شماره ثبت ۶۰۶۲۶ است و به شما اجازه میدهد که در کمتر از ۱۰ دقیقه ربات حرفه ای تلگرام خود را بدون داشتن هیچ گونه دانش فنی راه اندازی کنید.

راه اندازی ربات کاملا رایگان است و در صورت رضایت میتوانید پس از یک ماه نسبت به خرید اشتراک یک ساله اقدام کنید. پس بدون کوچکترین نگرانی همین الان ربات خود را ایجاد کنید و یک ماه بعد و در صورت رضایت، نسبت به خرید اشتراک یک ساله اقدام کنید.

با استفاده از ربات ساز باتینا، قادر هستید که طیف وسیعی از ربات های مختلف را ایجاد کنید. به عنوان مثال میتوانید یک ربات شخصی برای معرفی خود و نمونه کارهایتان و همچنین تماس با خودتان ایجاد کنید و در کارت ویزیت خود، لینک ربات شخصی خود را چاپ کنید.

همچنین شما میتوانید برای کسب و کار خود، یک ربات کاملا حرفه ای ایجاد کنید و به کاربران ربات خود اجازه بدهید که محصولات و خدمات شما را دیده و در صورت نیاز با شما تماس بگیرند. حتی شما میتوانید با متصل کردن ربات خود به یک گروه تلگرامی، همه ی پیام های کاربران ربات خود را در گروه تلگرامی دریافت و مستقیما از همانجا به آن پاسخ بدهید.